Text Size

ИНФОРМАЦИЈА О ПОЧЕТКУ ПРОГРАМА СТАЖИРАЊА

У табели у наставку текста се налази листа са коначним резултатима конкурса за програм ‚‚Унапређење укључивања дипломаца из мањинских заједница у администрацију централног и локалног нивоа на Косову’’ за 2019 годину.

Обавештавају се сви кандидати који су успешно прошли процес аплицирања, тестирања и интервјуа да су термини за потписивање уговора следећи:

Кандидати из општине Грачаница, Ранилуг, Ново Брдо, Партеш и Клокот: Среда 03/07/2017, у 13 часова, зграда Општине Грачаница.

Кандидати из општина Северна Митровица, Зубин Поток, Лепосавић и Звечан : Четвратак  4/07/2019, у 11 часова у згради Општине Северна Митровица, ул. Бошњачка бб.

Све остале информације о даљим корацима ће кандидатима бити предочене тога дана.

Пројектни тим

Коначни резултати кандидата којима ће бити понуђено потписивање уговора

 

Број

пријаве

Име

Презиме

Датум рођења

Адреса

УКУПНО

1)

55

Стефан

Калаба

27/07/1987

Звечан

143

2)

57

Милена

Трипковић

01/12/1993

Племетина

139

3)

53

Лепосава

Вукашиновић

22/03/1987

Звечан

138

4)

136

Јелена

Симић

17/03/1992

Лепина

136

5)

55

Милош

Максимовић

22/03/1989

В. Ропотово

134

6)

53

Милијана

Антанасковић

05.04.1990.

Пасјане

134

7)

58

Ана

Ђуровић

10/09/1984

Зубин Поток

134

8)

54

Милош

Јовановић

02/11/1992

Међеђи Поток

133

9)

54

Мирослав

Милошевић

05.10.1994.

Партеш

132

10)

55

Милица

Бујић

19/10/1993

Пасјане

132

11)

66

Марина

Стевић

29/09/0994

Пасјане

132

12)

61

Миљан

Мојсић

26/02/1991

К.Митровица

131

13)

106

Милица

Костић

24.08.1993.

Грачаница

130

14)

61

Јована

Николић

26/08/1994

Добрава

129

15)

124

Јована

Тодоровић

07/07/1995

Грачаница

129

16)

52

Миљана

Дашић

13.10.1990

К. Митровица

128

17)

54

Ивана

Витковић

18/11/1994

Звечан

128

18)

57

Младен

Делић

24/11/1987

Звечан

128

19)

59

Ивана

Томовић

10/11/1985

Зубин Поток

128

20)

107

Христина

Стевић

18.05.1993.

Лапље село

127

21)

137

Тамара

Лекић

05/09/1989

Чаглавица

127

22)

53

Миљан

Тонић

24.11.1990

Прилужје

126

23)

60

Стефан

Станковић

01/09/1991

К. Митровица

126

24)

57

Данијела

Стевановић

10/12/1986

Зубин Поток

126

25)

163

Јована

Симијоновић

12/03/1995

Липљан

125

26)

113

Ивана

Секулић

02.09.1990

Ливађе

125

27)

130

Марија

Јоксимовић

28/07/1995

Радево

124

28)

59

Теодора

Маринковић

14.07.1994.

К.Митровица

123

29)

62

Тања

Милојевић

18/06/1987

Лепосавић

123

30)

58

Силвана

Ајети

22/03/1999

Врбовац

122

31)

144

Николина

Ристић

29/02/1996

Лапље село

122

32)

164

Мирјана

Трајковић

23/10/1988

Грачаница

121

33)

104

Петар

Миљковић

14.09.1991.

Ливађе

121

34)

114

Бахрије

Салци

27.02.1986.

Грачаница

120

35)

116

Сема

Маслар

20.09.2000.

Грачаница

120

36)

139

Касандра

Фазлија

31/07/1999

Грачаница

120

37)

165

Милан

Јовић

18/09/1996

Угљаре

120

38)

140

Марко

Караџић

14/04/1993

Лапље Село

120

39)

142

Тијана

Миливојевић

19/12/1993

Чаглавица

120

40)

117

Биљана

Милановић

28.05.1988.

Л.Село

120

41)

148

Лазар

Максимовић

19/06/1998

Грачаница

120

42)

155

Тамара

Трифуновић

13/12/1993

Преоце

120

43)

167

Катарина

Живић

30/01/1995

Лапље село

120

44)

125

Мирјана

Грбић

02/01/1994

Д. Гуштерица

120

45)

147

Милош

Недељковић

11/01/1993

Бадовац

120

46)

59

Стефан

Станковић

06/06/1990

Пасјане

120

47)

54

Слободан

Максимовић

13/01/1992

Ранилуг

119

48)

51

Драгана

Весић

25.12.1996

Клокот

119

49)

57

Бојан

Максимовић

02/12/1996

Г. Кусце

119

50)

118

Стефан

Крстић

09/01/1994

Преоце

119

51)

51

Милица

Оташевић

07.06.1988.

Лепосавић

118

52)

57

Катарина

Владисављевић

21/07/1991

Лешак

118

53)

52

Александар

Станковић

23/12/1989

Ранилуг

117

54)

53

Марија

Ђорђевић

20/10/1989

Ранилуг

117

55)

66

Сања

Милановић

22/08/1995

Сочаница

117

56)

63

Ивана

Вучинић

12/03/1997

Вуча

117

57)

129

Лазар

Милошевић

27/08/1993

К.Поље

117

58)

168

Огњан

Зарковић

29/07/1995

Д. Гуштерица

117

59)

174

Биљана

Благић

06/01/1991

К.Поље

117

60)

56

Драгана

Китановић

08/02/1995

Пасјане

117

61)

52

Милица

Богдановић

09.11.1998

Извор

116

62)

51

Бојана

Алексић

12.04.1988.

Зубин Поток

116

63)

53

Марко

Митровић

23.07.1996.

Врбовац

115

64)

52

Марина

Митровић

12/12/1995

Врбовац

115

65)

58

Анђела

Стојковић

04/09/1998

Извор

115

66)

53

Марија

Ковачевић

08/05/1997

Коретиште

115

67)

55

Горан

Стојановић

03/09/1989

Г.Кусце

115

68)

64

Ненад

Шарковић

11/02/1992

Лепосавић

115

69)

56

Никола

Недељковић

18/12/1990

Лепосавић

115

70)

68

Тања

Милановић

20/03/1991

Лепосавић

115

71)

52

Драгана

Ковачевић

19/05/1996

Лепосавић

115

72)

122

Тамара

Маринковић

19/01/1996

Грачаница

115

73)

152

Саша

Кучај

07/02/1994

Грачаница

115

74)

172

Данило

Поповић

23/02/1990

Грачаница

115

75)

101

Немања

Јосифовић

03.07.1995.

Грачаница

115

Банер

Контакт ЦМТ

Центар за мир и толеранцију

Тел: +381 38 65 572
Локација: Цара Лазара Б.Б.
Грачаница

ЦМТ Канцеларија у Приштини
Локација: Police Avenue
Приштина

Email:cpt.pristina@gmail.com
Orlando Cepeda Jersey